Aktualności

Diamenty Forbesa 2024
ENKO-POMIAR Sp. z o.o. laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2024.

O nas


Obszary działalności

Jesteśmy największym polskim producentem przepływomierzy elektromagnetycznych, przepływomierzy w wykonaniu Ex i jedynym producentem systemu opomiarowania samochodów asenizacyjnych.

ENKO specjalizuje się również w produkcji przepływomierzy ultradźwiękowych, wodomierzy ultradźwiękowych, mierników cieczy w kanałach otwartych, mierników poziomu cieczy, ciepłomierzy ultradźwiękowe. Poza urządzeniami do wykonywania różnorodnych pomiarów produkujemy również układy do automatycznego poboru prób oraz stacje zlewne ścieków.

Przyjęta strategia ENKO zakłada zwiększenie możliwości produkcji, wykonawstwa i sprzedaży w Polsce i za granicą. Spełniamy wymagania inwestorów na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

 Oprócz produkcji urządzeń ENKO podejmuje się również kompleksowej realizacji zadań obejmujących: koncepcje, projekty oraz wykonawstwo w oparciu o produkowane przez nas urządzenia.

Naszym głównym celem jest realizacja potrzeb klientów oraz promocja polskich maszyn, urządzeń i technologi na całym świecie. Staramy się spełniać wymagania inwestorów na najwyższym poziomie.Menu